Урочистості з нагоди 40-річного ювілею заснування газового господарства

Дата: 14.11.2016 10:15

Фото без опису11 листопада у Веселівському селищному будинку культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди 40-річного ювілею заснування Веселівського цеху природного та зрідженого газу ПАТ «Мелітопольгаз».

Зі святом присутніх працівників галузі привітали керівництво селища, ПАТ «Мелітопольгаз», Веселівського газового господарства.

Фото без опису

За сумлінну працю, відродження національних традицій нашого краю, особистий внесок у розвиток газової галузі району та з нагоди ювілею підприємства грамотами, грошовими винагородами та цінними подарунками відзначено найкращих працівників та ветеранів газового господарства. Почесну відзнаку Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» ІІ ступеню директору Веселівського цеху Олександру Анатолійовичу Кудрі вручив особисто голова правління ПАТ «Мелітопольгаз» Михайло Новак.

Ювілярам свята свої музичні вітання дарували працівники та аматори КЗ «Культурно-мистецький центр».

Фото без опису       Фото без опису