Початок року видався у Веселівському КДНЗ №3 «Казка» дуже плідним, активним та творчим.

Дата: 31.01.2018 10:15

Фото без опису

Пріоритетними напрямками роботи дошкільного закладу щодо розвитку творчих здібностей дитини є оновлення змісту навчально-виховного процесу, що виявляється у створенні належних умов забезпечення розвивального середовища; своєчасному виявленню природних задатків, здібностей та схильностей малюка; інтеграції суспільного та сімейного виховання, формування готовності педагога до інноваційної діяльності.

Тому у нашому садочку пройшов тематичний тиждень під гаслом «Таланти в Казці».Фото без опису

Різдво та Водохреща – принесли неймовірну кількість позитивних емоцій дітям та дорослим, де учасники свята проявили свої таланти: гарно танцювали, дзвінко співали колядки, декламували вірші.  Особлива подяка батькам які допомогли своїм дітям проявити творчість під час виготовлення  поробкок, малюнків, аплікації, витинанок  для виставки «Зимова фантазія». Вихователі груп  створили фото-виставку з виступами вихованців у садочку, вдома, на сцені Веселівського будинку культури. Які ж талановиті наші діти!

30 січня 2018 року вихованці нашого садочку приймали участь у І етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» де посіли І та ІІ місце серед дошкільних закладів Веселівської громади.

22 січня 2018  року відбувся  семінар з елементами тренінгу «Творча уява та фантазія у професійній діяльності вихователя» - де педагоги підвищили свій професійний рівень та проявили креативність у вирішенні практичних питань.Фото без опису А 29 січня 2018 року відбувся конкурс творчої майстерності серед педагогів нашого садочку «Ми шукаємо таланти», на якому педагоги показали театральні здібності, креативність та уміння нестандартно вирішувати завдання.

Хочу зазначити: «Творчість  є  діяльністю, в яку людина  вкладає  немовби частинку  своєї  душі, і  чим  більше  вона  вкладає, тим багатшою стає її душа» В.О.Сухомлинський.