Відбувся перший тренінг в рамках "Школи комунікації в ОТГ"

Дата: 28.02.2018 10:13

Фото без опису

23 лютого у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування радник з питань комунікації Наталя Селюкова  провела перший тренінг в рамках "Школи комунікації в ОТГ" для представників об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Як активізувати жителів громади, яким чином зробити комунікацію та взаємодію ефективними, як донести важливу інформацію до цільової аудиторії та інші питання внутрішньої комунікації розглядали відібрані на конкурсній основі представники Широківська об'єднана територіальна громадаВеселівська ГромадаБіленьківська Громада, Остриківської ОТГ і Комиш-Зорянської ОТГ. Веселівську громаду представляли  Чміль О.Ю. та  Посмєтна О.В.
Попереду ще три тренінга, які стосуватимуться зовнішній комунікації, а також безпосередньо розробки комунікаційної стратегії ОТГ.

Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України