ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ СТУДІЇ «АТМОСФЕРА»

Дата: 15.03.2016 10:12

ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ СТУДІЇ «АТМОСФЕРА»

Фото без опису

12 березня у м.Запоріжжя в Палаці культури "Орбіта" відбувся Обласний конкурс хореографічного мистецтва«Запорізькі Викрутаси".

У конкурсі взяли участь понад 2000 конкурсантів (90 хореографічних колективів) учні та вихованці шкіл-інтернатів, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Конкурсанти змагались у жанрах народного танцю, естрадного танцю, сучасного танцю (модерн, джаз-модерн, крампінг, джамплстайл, афро-джаз), естрадно-спортивного танцю, спортивно-бального танцю, дитячого танцю.

Хореографічні виступи проводились у 5 вікових категоріях: молодша – 6-10 років, середня – 11-14 років, старша І - 15-18 років, старша ІІ – молодь віком 18-21 років та змішана вікова категорія.

Веселівський район на конкурсі представляла танцювальна студія «Атмосфера» (керівник Ібатулліна В.А.) з хореографічними композиціями молодшої групи - «Дерзкие девченки», середньої групи - «Удары сердца» та старшої групи - «Танцевальный бит».

По результатам конкурсу середня (учні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» та КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» ) та молодша група (учні Веселівська районна різнопрофільна гімназія», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2») посіли ІІ та ІІІ місце відповідно.

Керівник танцювальної студії «Атмосфера» висловлює щиру подяку батькам учнів за надану фінансову допомогу для організації поїздки на змагання, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради та директору КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Герасименко А.К. за наданий транспорт.

М. Козюра