Веселівська селищна територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

- начальника відділу розвитку інфраструктури містобудування, архітектури та комунальної власності /архітектора/

- начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою

- заступника начальника відділу фінансів

- головного спеціаліста юридичного відділу

- головного спеціаліста з питань внутрішнього фінансового аудиту

Вимоги до кандидатів:

Особи, які претендують на посаду, повинна мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Заяви подавати за адресою: 72202, смт. Веселе, вул. Леніна,162, каб. № 3.

Термін надання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами:  2-11-04.