Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Офіційний візит делегації з гміни Котунь (Польща) до Веселівської ОТГ

26.07.2017 року, в рамках угоди про двосторонню співпрацю, до смт. Веселе  прибула з 4-х денним робочим візитом делегація з гміни Котунь (Польща).

     

Голова делегації - мер гміни Котунь Грегорі Горал та голова Веселівської селищної територіальної громади - Петро Кіяшко  підписали меморандум про подальшу співпрацю між гміною та громадою.

Після чого відбулося урочисте покладання квітів до Меморіального комплексу  та пам’ятного знаку воїнам-нтернаціоналістам.

                                 

З метою ознайомлення польської делегації з інфраструктурою громади було проведено  ознайомчу екскурсію по об’єктах соціально-культурної та виробничої сфери громади, зокрема була відвідана Веселівська різнопрофільна гімназія, яка вразила наших гостей своїм технічним потенціалом та дитячий садок «Оленка». Не аби яке здивування у гостей громади викликало виробництво  на території Веселівської громади ТОВ «ХІАТ»  сільськогосподарських літаків. Також для ознайомлення гостей з історико-культурним життям регіону заплановані екскурсії до міста Запоріжжя  на Дніпро , на острів Хортиця ,  «Кам’яну могилу» та на берег Азовського моря .

   

         

 

Ми впевнені що даний візит стане підґрунтям до подальшої плідної співпраці та дружби між громадами.« повернутися до списку новин