Розпочаток весняного благоустрої нашої території

Дата: 17.03.2016 10:09

Фото без описуВесна на вулиці приносить з собою не лише щебіт птахів та первоцвіти, а й післязимові роботи по благоустрою своїх територій . Щоб такий недбалий «краєвид» не був у всіх на виду, з приходом весни та перших сонячних днів жителі Веселівської селищної громади розпочали наводити «красу» біля своїх прибудинкових територій.

Фото без описуТакож комунальні служби Веселівської селищної ради розпочали відновлювати чистоту та порядок  на  території селища.  Дана толока це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка приділить увагу та час певній території, вже буде вагатися перед тим, як насмітити на ній. Звичайно, ще залишаються не прибрані території, та сподіваємося, що мешканці а також підприємства та установи  підтримають ініціативу, та долучаться до прибирання. І зроблять це добровільно та з усвідомленням того, що такий вигляд є не лише обличчям селища в якому вони живуть, а й приємністю для них самих.