Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Увага! 18 липня 2016 року, в приміщенні селищної ради, відбудуться установчі збори, щодо створення громадської ради.

18 липня 2016 року, в приміщенні селищної ради, відбудуться установчі збори, щодо створення громадської ради. Для участі  в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі до 14 липня 2016 року.

Детальна інформація за тел.2-11-04  та на офіційному сайті http://veselivska.gromada.org.ua/

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

За 5 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до складу Ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що Виконком повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності Ради, що діяла при Виконкомі до проведення установчих зборів, якщо така була утворена.

Протокол установчих зборів, відомості про склад Ради Виконком оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

 

Ініціативна група

 

 

                    « повернутися до списку новин