Роботи школи безпеки «Під блакитними небесами»

Дата: 18.12.2017 10:07

Фото без опису

З метою ознайомлення учнів із правилами безпеки біля місцевої водойми в закладі було організовано роботу школи безпеки «Під блакитними небесами».

Діти відвідали відеолекторій «Чарівна книга МНС». Взяли участь у конкурсі-виставці  дитячих малюнків «Безпека на воді» та захистили свої роботи. Переможці отримали нагороди.

Цікавим для дітей був виїзд шкільним автобусом до ставка. Ігри конкурси на свіжому повітрі закріпили теоретичні знання про  правила поведінки біля водойомів.Фото без опису

А зустріч з рибалкою викликала бажання наловити рибки. Їм пощастило упіймати «золоту рибку» - карпа. Відбулася  блискавична фотосесія  і рибка з радістю повернулася назад  у воду Роботу школи безпеки закінчили написанням диктанту «Правила поводження біля водоймища».

Тож правила безпеки знаємо, зиму в безпеці зустрічаємо.

О.М. Федорова, педагог-організатор

КЗ «Маломихайлівська