Заохочення за творчу працю напередодні освітянського свята

Дата: 28.09.2017 10:02

Щороку у розпалі осені відзначають чудове світле свято – День працівників освіти.

Вже традиційною стала у Веселівській територіальній громаді визначна подія, приурочена до цього чудового свята, -  вручення щорічної педагогічної премії. Ця відзнака була  запроваджена з метою піднесення ролі та авторитету педагогічних працівників  освітньої галузі Веселівської громади, заохочення їх до творчої результативної праці.

27 вересня  пройшло засідання комісії  з присудження щорічної педагогічної премії Веселівської селищної територіальної громади. Положенням про щорічну педагогічну премію передбачено виплату премії  педагогічним працівникам по 6-ти номінаціях:

- керівник загальноосвітнього навчального закладу

- керівник дошкільного навчального закладу

- керівник методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення освітньої діяльності Веселівської селищної територіальної громади

- вчитель загальноосвітнього навчального закладу

- вихователь дошкільного навчального закладу

- фахівці позашкільної освіти

На розгляд комісії було подано 8 клопотань від трудових колективів закладів освіти Веселівської селищної ради щодо призначення щорічної педагогічної премії за результатами 2016-2017 навчального року, які доповнювались друкованими матеріалами досвіду роботи педагогів. Досягнення лауреатів за 2016-2017 навчальний рік проілюстровано в мультимедійних презентаціях.

За рішенням комісії володарями премії стали 5 педагогів:

МІЩЕНКО Людмила Миколаївна, завідувач КДНЗ № 1 «Оленка», 4000 грн.

БІЛОУС Марина Миколаївна, керівник МО вчителів зарубіжної літератури, 3000 грн.

МУСІХІНА Галина Петрівна, вчитель біології КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», 3000 грн.

ГОРГОПА Світлана Володимирівна, вихователь КДНЗ № 1 «Оленка», 3000 грн.

ЄВСТІГНЄЄВ Микола Іванович, тренер-викладач позашкільного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа, 3000 грн.

Освітяни  Веселівської територіальної громади вітають своїх колег з такою достойною відзнакою та зичить їм невичерпного оптимізму, радості, щирої вдячності учнів і батьків та нових творчих успіхів на педагогічній ниві.