Відбулась остання спільна зустріч представників громад перед фінальним доопрацюванням мікропроектів.

20 березня в Запоріжжі зібрались разом працівники органів місцевого самоврядування та громадські активісти, які раніше брали участь у тренінгах проекту Зміцнення демократичного врядування.

Веселівську  громаду на тренінгу представляли Маслюк Наталя Олексіївна та Чміль Оксана Юріївна . Для учасників ця зустріч стала нагодою зосередитись на своїх проектних заявках: ще раз спільно обговорити запропоновані ідеї та їх подальшу реалізацію, отримати консультації від експертів щодо опису проектів, розрахунку бюджету, реєстрації НГО. Деякі команди за півтора дні навіть встигли розробити й описати абсолютно нові проекти.

Загалом же на цьому етапі свої проектні ідеї подали вісім громад. Усі вони претендують на отримання мікрогрантів від фонду NED.