Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Освітяни громади взяли участь у конференції, присвяченій питанню реформи децентралізації

15 листопада 2016 року  у місті  Києві проходила конференція “Україна на шляху децентралізації освіти” за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубко.                    

 

 

 

 

У складі делегації від Запорізької області у заході взяли участь представники Веселівської селищної територіальної громади: секретар селищної ради Раїса Стогній, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Оксана Дундук, директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Людмила Нестеренко.  

Захід, організований Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», мав на меті розглянути перебіг та перспективи реформи децентралізації в системі загальної середньої освіти та стати платформою для дискусій між розробниками реформ та практиками на місцевому рівні.  « повернутися до списку новин