Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Група підтримки реформ (Проект «Пульс»)

20 лютого у Веселівській селищній бібліотеці відбулася координаційна зустріч групи підтримки реформ  (ГПР) проекту  Пульс  за участю консультантів Запорізького регіонального відділення АМУ  Маргарити Ігорівни Трипольської, Олександри Павлівни  Оляніної,  менеджером проекту Любов Квасюк та координатором Тетяною Дементьєвою.

Команда проекту пропонує підтримку активним громадянам, які зацікавлені в розвитку своїх громад та мають бажання долучитись до реформи місцевого самоврядування.
           Група підтримки реформ - це група активістів, різних професій та віку, що мають на меті провадити волонтерську  діяльність на теренах своєї громади задля підтримки процесу реформи місцевого самоврядування.

Робота бібліотеки в партнерстві з міжнародною компанією спрямована на формування широкого кола підтримки місцевого самоврядування у громадах, сприяє інформуванню щодо суті реформи та залучення громадськості до процесу децентралізації.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).« повернутися до списку новин