Свято таланту в навчально-виховному комплексі с. Мала Михайлівка

Дата: 07.02.2018 18:56

Фото без опису

На початку  лютого в навчально-виховному комплексі с. Мала Михайлівка «ЗОШ І – ІІІ ст.- ДНЗ»   відбулося справжнє  свято таланту «Шкільний олімп». Були  відзначені найкращі учні, котрі гідно представили школу на ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад і конкурсів,  учнів,  яким притаманна любов до наук і захоплення ними, бажання вчитися і пізнавати все нові й нові грані улюблених предметів.

На п’єдестал  пошани для нагородження грамотами та вручення медалей були запрошені юні обдарування, які наполегливою працею, розумом, творчими здобутками  зробили перші кроки до свого зоряного горизонту. Приємно назвати прізвища цих учнів:

Таган Аліна, учениця 3 класу    -  І місце ( ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика);    Фурса Артем,учень 6 класу   -  ІІ місце (математика), ІІІ місце (ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови   ім. П.Яцика) , ІІІ місце ( ІІ етап літературного конкурсу ім. Т. Шевченка) ;    Духніч Кіра ,учениця 6 класу  -  ІІ місце (математика);     Корчієва Таміла,учениця 7 класу  -  І місце ( трудове навчання);    Троц Віталій, учень     9 класу -  ІІІ місце ( інформатика);     Рубан Ольга,учениця 10 класу  -      ІІ місце  ( трудове навчання);  Руссу Вікторія,учениця 9 класу  -  ІІ місце (трудове навчання);    Грабова Наталія,учениця 11 класу  -  ІІІ місце (українська мова і література) ,   ІІІ місце (історія), ІІІ місце (географія).

Найбільше призових місць отримала  Корчієва Аміна ,учениця 10 класу  -  ІІІ місце (українська мова і література), ІІ місце ( ІІ етап Міжнародний конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика), ІІІ місце ( ІІ етап мовно-літературного конкурсу     ім. Т.Шевченка),ІІІ місце(російська мова і література) ,ІІ місце (хімія),  ІІІ місце(географія) ,      ІІІ місце( історія).  А тому дівчина була удостоєна звання « Міс  Геніальність-2017» і нагороджена статуеткою «Мудра сова» .

Переможців вітали вчителі , музичні привітання демонстрували  однокласники.    Слова подяки  звучали і на адресу педагогів, які підготували призерів, і на адресу батьків , які виховали таких талановитих і розумних дітей.

На свято завітала міфічна Афіна Паллада ,  богиня мудрості, подякувавши учням за їхню наполегливу працю,старанність,за  бажання  гарно вчитися, прославляти своїми досягненнями рідну школу .  Закінчився захід запалюванням свічок на святковому короваї  -    символу обдарованості, працьовитості  та жаги до знань.

Приємно визнавати, що рідній школі є ким пишатися.

Заступник директора  Маломихайлівського НВК

Сагайдак З.В.