Відбір претендентів для призначення на посади керівників закладів освіти Веселівської селищної ради

Дата: 23.08.2017 09:56

Фото без опису

22 серпня відбулося засідання комісії щодо відбору претендентів для призначення на посаду керівників навчальних закладів Веселівської селищної ради. На ім’я голови комісії було подано 6 заяв на заміщення вакантних посад  директорів ПКЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості», КЗ «Широківський навчально-виховний комплекс Фото без опису«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», КЗ «Маломихайлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», КЗ Новоолександрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад».

Фото без описуНа комісії було розглянуто основні матеріали, які характеризують рівень сформованості управлінських якостей педагогічних працівників, управлінців,  які претендували на заміщення вакантних посад.

Члени комісії рекомендували для затвердження на черговому засіданні сесії Веселівської селищної ради кандидатури наступних керівників закладів освіти Веселівської селищної ради:

ПІП,

дата народження кандидата на призначення

Вакантна посада

Дубіна
Людмила Костянтинівна

ПКЗ «Директор Будинку дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради

Герасименко

Анастасія Костянтинівна

КЗ «Широківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Веселівської селищної ради»

Федоров

Олег Вікторович