Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

         Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Веселівська селищна рада повідомляє про оприлюднення з 20.04.2016 р  в мережі Інтернет за адресою: veselivska.gromada.org.ua проекту рішення  Веселівської селищної ради      «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік» (далі – Проект) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань.

Проект регуляторного акта розроблений виконавчим апаратом Веселівської селищної ради з метою збільшення надходжень до селищного бюджету та дотримання вимог діючого законодавства, зокрема в сфері оподаткування.

Даний проект  рішення регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщений  на офіційному сайті Веселівської селищної ради впродовж п’яти робочих днів.

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань просимо надсилати за такою адресою: 72202, вул. Леніна, 162, смт Веселе, Веселівський район, Запорізька область з поміткої «зауваження та пропозиції  до регуляторного акту» або  на електронну пошту Веселівської селищної ради: vesele_rada@ukr.net . Пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення.


 « повернутися до списку новин