Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИНУВАТЦІВ ПРИВІТАЛО КЕРІВНИЦТВО ГРОМАДИ

Третьої неділі червня у світі відзначають Міжнародний День медика. З нагоди свята селищний голова Петро Кіяшко зі своїм заступником з гуманітарних питань та соціальної політики Ілоною Бабаніною привітали винуватців – лікарів Веселівського центру ПМСД селищної ради.

 

«Я задоволений тим, яким чином сьогодні проходить реформування медичної галузі у нас, в громаді. На сьогодні ми зробили багато правильних і впевнених кроків. Та попереду на нас чекають нові випробування, які, я переконаний, медицина Веселівської ОТГ стійко витримає і опиниться займе лідируючі позиції не тільки в нашій області. Тому одним із першочергових завдань на сьогодні для керівництва громади – є забезпечення сімейних лікарів службовими автомобілями для своєчасного надання першої меддопомоги хворим. І в цьому році ми зробимо у цьому напрямку перші кроки,» – зазначив під час привітання Петро Миколайович.
У ході заходу гості висловлювали свою подяку медикам за їх неоціненний вклад у порятунок життя людей та вітали усіх фахівців із професійним святом.« повернутися до списку новин