Засідання оргкомітету

Вперше в нашій громаді з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу талановитих дітей та підлітків, стимулювання творчого самовдосконалення учнів, популяризації українських народних пісень календарно-обрядового циклу зимової тематики проводиться  конкурс  шедрівок, колядок та вертепів «Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим, і малечі!»

В приміщенні Веселівської селищної ради  28.11.2017 року відбулось засідання оргкомітету з питань організації та проведення Конкурсу. В засіданні взяли участь Секретар селищної ради Стогній Р.О., начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради Дундук О.С., директор КУ «КМЦ»   Плетінь Р.С., заступники директорів шкіл з виховної роботи,  завідувачі КДНЗ, ПКЗ «БДЮТ», педагогічні працівники та працівники  КУ «КМЦ».