Запорізька область, Мелітопольський район

У районній різнопрофільній гімназії створено єдине інформаційне середовище

Однією зі сторін реалізації нового освітнього державного стандарту є обов`язкова автоматизація робочих місць викладача і учнів.

Тому керівництво КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» активно працює у даному напрямку. Закуплене у поточному році комп’ютерне обладнання для навчального закладу вже працює на результат і надає широкі можливості школярам для творчості, розвитку і комунікації.

Учні 4-Б класу гімназії разом з учителем Ковальовою Оксаною Миколаївною активно використовують у навчально-виховному процесі електронні підручники. Створений єдиний освітній простір у межах класу дозволяє працювати учням як індивідуально, так і в парах та групах. Це дозволяє не лише суттєво зекономити час на уроці, а й підвищити рівень мотивації школярів до навчання.