Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вчитель початкових класів отримала сертифікат з правом викладання предметів духовно-морального спрямування

З 26 червня по 6 липня 2017 року у м. Вижниця Чернівецької області, пройшли курси з «Основ християнської етики».

Мені випала нагода відвідати ці курси. Дорога до м. Вижниця видалась далекою, їхати потягом довелося аж дві доби, та враження від побаченого залишаться на все життя. Природа Прикарпаття, гори, річка Черемош, ліси – все прекрасне й дивовижне для нашого ока.

Зустріли мене привітно. Організатором цього заходу був БФ «Живи Буковино!», виконавчий директор - В.В. Бербека. Незважаючи на те, що кожен день було по 5 лекцій, ми не втомлювались, матеріал подавався цікаво. Викладачами були: доктор педагогічних наук, професор, керівник науково-дослідницької лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» В.М. Жуковський, професор О.В. Огірко,  викладач  богословських дисциплін А.Ю. Ходорчук, доктор філософських наук А.Й. Буковинський, викладач музики і співів Макогнюк С.В.  Директор фонду, Василь Володимирович, організовував нам у вільний час екскурсії: ми побували на горі Німчич, відвідали базар у м. Косів, музей – садибу співака Н. Яремчука, свято – Аннинський жіночий монастир. Також у вільний час усі мали змогу купатися у гірській річці Черемош, та засмагати на березі.

В кінці курсів ми склали фаховий іспит на знання Святого письма, та продемонстрували урок із «Основ християнської етики». Отримали сертифікати з правом викладання предметів духовно-морального спрямування.

Оксана Василенко,

вчитель початкових класів

КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»   « повернутися до списку новин