Підготовка навчальних закладів Веселівської селищної ради до початку 2017/2018 навчального року
Дата: 09.08.2017 09:35
Кількість переглядів: 489
Новоолександрівська ЗОШ I-II ступенів![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/81312357f3ee6e3088e115d8f785e478.jpg)
Гостинно зустріне 1-го вересня своїх учнів та водночас вразить їх своєю вишуканістю КЗ «Новоолександрівська ЗОШ I-II ступенів». Впродовж літнього періоду в закладі замінено двоє вхідних дверей та лінолеум на другому поверсі, проведено новий пластиковий водогін та встановлено умивальники, відремонтовано класні кімнати, їдальню, майстерню та спортивний зал
, поновлено зовнішній цоколь будівлі.