ШАНОВНА НАША МОЛОДЬ!

Традиційно в останню неділю червня ми відзначаємо чудове свято –День молоді! Молодість – світанок життя, сповнений енергії та мрій.

Сучасне покоління освічених юнаків та дівчат – це творці нашого майбутнього. Я бажаю кожному, хто тільки-но починає свій дорослий шлях, оптимізму та завзяття у втіленні своїх ідей у захопленнях, навчанні, роботі.

Сьогодні як ніколи наша громада і країна потребують вашої допомоги у своєму становленні. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього. Тож будьте мудрими та усвідомленими в своїх рішеннях.

Від щирого серця я бажаю вам не змарнувати найкращі роки, прожити їх з користю для себе, своїх близьких, суспільства. Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!

селищний голова Петро Кіяшко