Дата: 25.04.2017 09:35

Фото без опису27 квітня 2017 року о 14.00 год. в  актовому залі селищної ради відбудеться пленарне засідання 30 позачергової сесії Веселівської селищної ради VІІ скликання.

На порядок денний засідання виносяться наступні питання:

• Звіт про виконання бюджету Веселівської селищної ради за І квартал 2017
  • Про внесення змін та доповнень селищної ради від 29.03.2017 № 20 «Про Програму проведення урочистих та святкових заходів на 2017 рік»
  • Про внесення змін до рішень 7 сесії 7 скликання від 11.02.2016 № 2 «Про утворення та затвердження структури виконавчих органів Веселівської селищної ради»
  • Про внесення змін до бюджету Веселівської селищної ради на 2017 рік
  • Про затвердження Положення про відділ внутрішнього фінансового контролю та аудиту
  • Про внесення змін до складу адміністративної комісії
  • Про затвердження розпорядження Веселівського селищного голови від 10.04.2017 № 88 «Про надання дозволу КП «ВР ВКГ «Райводоканал» на продаж трубо-кабеле шукача»
  • Про внесення змін до контракту з керівником КП «Башук»
  • Про внесення змін до контракту з керівником КП «Арус»
  • Про внесення змін до контракту з керівником КП «Новоолександровець-2»
  • Про внесення змін до контракту з керівником КП «Веселівський центральний ринок»
  • Про внесення змін до контракту з керівником КП «Іріда»
  • Про списання та зняття з обліку захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційні укриття)
  • Про прийняття у комунальну власність безгосподарних об’єктів електроенергетики, розташованих на території Веселівської селищної територіальної громади (об’єднаної).
  • Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Веселівської селищної ради та її виконавчого комітету на 2017 рік
  • Про внесення змін до рішення Веселівської селищної ради від 18.01.2017 № 17 «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2017 рік»
  • Про внесення змін до статуту Комунального підприємства «ВРВКГ «Райводоканал»
  • Про  надання  дозволу  на  складання  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки для  передачі  в  оренду  (Івов  В.М. вул. Шевченка, 19а)
  • Про  надання  дозволу  на  складання  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки для  передачі  у  власність (Петрова  О.Г. вул. Пушкіна, 5/5 (гараж)
  • Про  надання  дозволу  на  складання  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки для  передачі  у  власність (Нестеренко  Н.М. вул. Центральна, 189 (гараж)
  • Про  надання  дозволу  на  складання  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки (Кузнєцов  А.В. вул. Першотравнева,60 (автосервіс)
  • Про  надання  дозволу  на  складання  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки для  передачі  у  власність (садівництво) (Корж  Я.І.  вул. Заводська, 4)
  • Про  надання  дозволу  на  складання  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки для  передачі  в  оренду (сонячні батареї)

З проектами рішень можна ознайомитись тут.