День відкритих сердець

Дата: 15.02.2018 09:34

Фото без опису

14 лютого  весь світ святкує  День Святого Валентина. З нагоди цього романтичного свята в нашій бібліотеці  вирувала гарна   атмосфера. Абонемент був прикрашений  різноманітними символами кохання: сердечками, янголами,  повітряними кульками,  які створювали гарний настрій усім читачам нашої книгозбірні.

Також до Дня Святого Валентина читачам була представлена  книжкова виставка-інсталяція  «Лиш для любові варто жити - лиш про любов сьогодні всі слова».

В цей день для своїх читачів бібліотекарі організували незвичайну виставку-сюрприз «Кохання наосліп». Користувачі,  які люблять читати книжки про кохання, отримували своєрідні "подарунки" - нові книги наосліп (незнаючи ні автора, ні назви книги). А розкрити сюрприз можна буде тільки вдома.

На дереві побажань вдячні читачі висловлювали свою любов до книги, прикрипляючи на нього валентинки з побажаннями.

Для всіх бажаючих було проведено майстер-класи з виготовлення символу свята - валентинок.

14 лютого це не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Це гарна традиція для читачів та  друзів  нашої бібліотеки, і сьогодні фонд нашої бібліотеки поповнився на декілька примірників.

Бажаючих сфотографуватись біля книжкової інсталяції було багато.

Захід пройшов цікаво та весело.