Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Привітання селищного голови з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

 

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу.

За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

Афганська війна забрала життя багатьох синів України. Через війну у Афганістані (1979–1989 рр.) пройшло близько 160 тисяч українців, з них 3360 не повернулося додому, більш як 8 тисяч зазнали поранення, понад 100 тисяч перенесли складні захворювання.

Після війни померло від ран і захворювань вп’ятеро більше «афганців», ніж загинуло, кількість інвалідів збільшилася в кілька разів. Це тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких, друзів і в цілому для суспільства.

Збереження пам'яті про війну та її трагедії для нового покоління – наш святий обов'язок перед тими, хто загинув у пеклі Афгану й навіки залишився молодим, кого сьогодні немає з нами.

Ця війна загартувала ціле покоління громадян нашої держави, навчивши понад усе цінувати життя, людяність і справедливість.

Тож, в цей знаменний день від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

 

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко« повернутися до списку новин