До уваги депутатів селищної ради

Дата: 13.07.2017 09:10

14 липня о 10.00 годині в актовому залі селищної ради відбудеться пленарне засідання 35 позачергової сесії Веселівської селищної ради 7 скликання.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про  внесення змін до рішення  № 7 від 11.07.2016 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування».

2. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового  призначення для передачі в оренду.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

4. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

5. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду.

6. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду.

7. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 20.01.2016 № 5 «Про визначення розміру батьківської плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах селищної ради».

8. Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів на 2017 рік, затвердженої рішенням Веселівської селищної ради № 4 від 10.11.2016.

9. Про передачу матеріальних цінностей з балансу  комунальних підприємств «Арус» на баланс комунального підприємства «Новоолександрівець 2».

10.  Про затвердження розпорядження Веселівського селищного голови від 03.07.2017 № 184.

11. Про  затвердження розпоряджень Веселівського селищного голови.

12. «Про встановлення ставок єдиного та транспортного податків на території Веселівської селищної територіальної громади на 2018 рік».

13. «Про встановлення ставок земельного податку на території Веселівської селищної територіальної громади на 2018 рік».

14. «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Веселівської селищної територіальної громади на 2018 рік».

15. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитись тут.