Місячник безпеки життєдіяльності у закладах освіти Веселівської селищної ради

Дата: 05.12.2017 09:29

Фото без опису

Сучасна людина живе у світі природних, техногенних, соціальних та інших небезпек, які постійно загрожують її здоров'ю, а інколи навіть самому життю. За таких обставин безпека життєдіяльності, як і безпека самої людини, стає першочерговою, оскільки торкається сутності людського життя.

Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Саме тому постає потреба у проведенні належної роз’яснювальної та навчальної роботи серед дітей щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності.

В закладах освіти Веселівської селищної ради у період з 01 по 30 листопада 2017 року пройшов Місячник безпеки життєдіяльності. При  проведенні організованих практичних заходів дітям та учням були доведені основні правила безпечної поведінки під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій. Діти із зацікавленістю вивчали основні вимоги правил безпеки  життєдіяльності: у побуті, при розливі ртуті, на водних об’єктах, на транспорті, автошляхах і залізниці, під час проведення новорічних та різдвяних свят, при виникненні пожежі в квартирі, при виявленні запаху газу, під час необережного поводження з вогнем, пустощів з вибухонебезпечними предметами, токсичними речовинами  тощо.

У більшості навчальних закладів були організовані зустрічі з працівниками Веселівського районного сектору ГУ ДСНС у Запорізькій області.

У ході Місячника безпеки життєдіяльності були проведені:

• конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС - очима дітей» та «Обери життя»;
  • конкурс літературних творів на тему «Що я знаю про рятувальників?»;
  • творчий конкурс «Сам собі рятівник»:

1) навчальний макет для уроку з основ здоров’я на тему:

2) навчальний мультимедійний посібник на тему:

3) дидактична гра

4) вироби з прикладного матеріалу (вишиванки, аплікації, вироби з дерева, глини, інше).

На  ІІ етап Місячника безпеки  життєдіяльності направлено 105 робіт із 6 загальноосвітніх навчальних закладів, 5  дошкільних навчальних закладів та 1 позашкільного навчального закладу: малюнків – 45, плакатів – 10,  літературних творів – 23, мультимедійних посібників – 1, навчальних макетів – 12, дидактичних ігор – 3, аплікацій – 7.