Романсу світлі почуття

Дата: 21.12.2017 09:29

В читальній залі Веселівської селищної  бібліотеки у тісному колі  зібралися близькі за духом і настроєм люди аби поринути в мелодійний чуттєвий світ золотого Романсу.

Вічно юний, непідвладний часові, й разом з тим мудрий, як сама вічність, й чарівно-незбагненний, як саме життя – романс складається з любові, вона – його душа.

На голови, де наче солов’ї,
           Своє гніздо щодня звивають будні.
           Упав романс, як він любив її
            І говорив слова їй незабутні.

Ось як тепло, як несподівано сказала про романс Ліна Костенко.

І справді, коли поруч звучить романс, хочеться вірити, що любимо ми і люблять нас.

Щира розповідь ведучих  про історію виникнення романсу, цікаві оповіді про створення окремих романсів, їх авторів і виконавців, була чудово доповнена виконанням найвідоміших композицій у виконанні вокального колективу «ДОЛЬЧЕ  ВОЙС» та Ірини Божко. У залі лунали  чарівні українські романси: «Туман яром»,»Ніч яка місячна», «Ой у вишневому саду», «Черемшина», «Якби я мала крила орлині» та інші. Не залишились осторонь і поети. Всіх присутніх зачарувала авторським  виконанням свого вірша  «Романсу звуки чарівні…» Лигун Лідія Кіндратівна. Приємним подарунком стала збірка любовної лірики золотого і срібного віку «Я вас любил…» від вдячних читачів селищній бібліотеці. Всіх присутніх привітала з новорічними святами завідувач селищної бібліотеки Бондаренко Ольга Василівна. Напрочуд швидко і непомітно проминув час, відведений для побачення з романсом. Заряджені позитивними емоціями присутні обмінювалися враженнями  та щиро дякували колективу бібліотеки за надану можливість проведення чудового відпочинку.

Л.Мовчан