Весела ярмарка у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

Дата: 20.09.2017 09:29

Фото без опису

Здавна повелося в Україні, що, зібравши урожай багатий, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. Цю гарну традицію наших предків учні школи підтримують щороку. Ця неповторна подія демонструє безмежну дитячу фантазію, уяву і надовго заряджає всіх позитивними емоціями. Це свято згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість.

На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети та багато іншого - все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили справжнє ярмаркове дійсто. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, прославляли щедру осінь віршами та піснями, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували маленькі школярики та  гості.

Тож осіння шкільна ярмарка припала до вподоби кожному: батьки раділи, діти посмакували випічкою, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів.

Наш колектив дуже вдячний батькам за активну участь у святі, будьте здорові та щасливі.

З повагою колектив школи № 2.