У селі Мала Михайлівка відбулося урочисте відкриття газопроводу

Дата: 14.11.2016 09:27

Фото без описуУ селі Мала Михайлівка (колишнє Білоріцьке) 11 листопада відбулось урочисте відкриття підведеного газопроводу за участю селищного голови Петра Кіяшка, народного депутата України Сергія Валентирова, голови РДА Івана Мігулі, голови районної ради Олександра Цвіліховського, депутата районної ради Олега Федорова, голови правління ПАТ «Мелітопольгаз» Михайла Новака, директора Веселівського цеху газового господарства Олександра Кудрі, представників місцевої громади.

Газопровід, протяжністю 11 км, було проведено завдяки фінансуванню, виділеному на розвиток інфраструктури Веселівської громади. Мала Михайлівка – це вже третій населений пункт, газифікований у нашій громаді.

Фото без опису

Зі словами вітання до мешканців села звернувся селищний голова Петро Кіяшко. Під час промови Петро Миколайович подякував усім, хто зробив особистий внесок у процес газифікації території та вручив подяки й сувеніри найактивнішим громадянам. Крім того, подяку селищної ради отримав народний депутат Сергій Валентиров, який сприяв виділенню значної суми коштів з держбюджету для проведення підвідних робіт до населеного пункту.

Фото без опису

Найурочистішим моментом заходу стало запалення голубого вогника на ШРП у виконанні селищного голови.

Після цього почесні гості завітали до господи родини Клименків, де після остаточної перевірки фахівцями газового господарства села Петро Миколайович підсмажив першу яєчню на селі, приготовану на природному газі. Цього дня розпочалось масове підключення осель Малої Михайлівки до газової мережі.

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису         Фото без опису

Фото без опису                   Фото без опису