Засідання методичного об’єднання першокласників.

Дата: 23.08.2016 09:24

19 серпня педагоги 1 класів Веселівської ОТГ зібралися на засідання, щоб обговорити питання організованого початку навчального року.

Вправа «Три слова» налаштувала всіх на плідну роботу. Засідання розпочала керівник МО Яцків О.М., вона проаналізувала діяльність МО за минулий навчальний рік та разом з колегами окреслили основні завдання на новий навчальний рік. Плідною була робота по вивченню змін до навчальних програм у 1 класі. Єрмакова Л.В. на занятті – практикумі продемонструвала основні вимоги щодо заповнення класного журналу у 1 класі. «Океаном» теоретичних знань з теми «Використання програмного педагогічного забезпечення на уроках в початковій школі для підвищення ефективності уроку та результативності навчання.» вела Ліхачова Н.М., яка ознайомила колег з основними видами сучасного педагогічного програмного забезпечення для початкової школи. Майстер – клас  «Я роблю це так» провели Дейнега І.М., Сєчіна О.В., Шевченко С. А., Савчук С.Г. Педагогів зацікавили електронні тренажери з математики,які продемонструвала Савчук С.Г.. Вправа «Валіза в дорогу» допомогла педагогам висловити думки про проведене засідання, одна з них «В цікавій формі поспілкувалися з колегами на методичні теми, обговорили нормативно – правову базу початкової школи у 2016-2017р.»