ВІТАЄМО ІМЕНИННИКА!

Дата: 02.02.2017 09:20

Фото без описуСьогодні, 02 лютого, свій День народження святкує наш селищний голова

Петро Миколайович КІЯШКО!

Шановний Петре Миколайовичу!

Усім, хто іде з Вами нелегкими професійними дорогами, надзвичайно приємно привітати Вас із Днем народження! Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег і жителів нашої громади, їхні потреби й проблеми – ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

Тож цього святкового дня від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження.

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Фото без описуЩиросердно бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

депутатський корпус,

виконавчий комітет та