Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Початок атестаційного періоду в закладах освіти

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

 Атестація педагогічних працівників регулюється діючим Типовим положенням про атестацію.

18 жовтня 2017 року пройшло І засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради, на якому були затверджені списки педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2017/2018 навчальному році. Було затверджено графік атестації та план роботи атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту.

Члени атестаційної комісії обговорили основні вимоги щодо оцінки педагогічної діяльності, форми творчих звітів та порядок атестації педагогів. В цілому було визначено пріоритетні  напрямки роботи  та основні завдання комісії у 2017/2018 навчальному році.« повернутися до списку новин