Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбувся шостий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби імені Віктора Дзизенка

12-13 березня 2016 року на базі Веселівської дитячої юнацько-спортивної школи  пройшов VI Всеукраїнський традиційний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті чудової людини, талановитого спортсмена, нашого земляка – Віктора Юрійовича Дзизенка. 

Вікто Дзизенко народився у 1974 році, навчався в Веселівській загальноосвітній школі №1. З 2 класу почав займатися вільною боротьбою в ДЮСШ. Наставником спортсмена був заслужений тренер України Абдуллаєв Алтай Карамович.  Віктор був дуже успішний та талановитий юнак, ставав переможцем багатьох турнірів, виконав норматив в кандидати майстра спорту.Одразу після закінчення школи, Віктор вступив до Одеської академії харчових технологій, у 1994 році успішно здав державні іспити та готувався вдома у рідному Веселому до захисту дипломної роботи, але 8 квітня 1994 року трагічний випадок прирвав його життя.

    Цього року  прийняти участь у турнірі імені Віктора Дзизенка прибули юні спортсмени з Одеси, Скадовська, Херсону, Харькову, Ніколаєву, Каховки, Нікополя, Запоріжжя,Мелітополя, Маріуполя, Бердянська, Приморська, Черніговки  та інших міст України. Всього понад 200 спортсменів з 30 команд. 

 

  Змагання розпочалися традиційно урочистим парадом усіх учасників. Турнір відкривали голова Веселівської селищної ради Кіяшко Петро Миколайович, він привітав усіх учасників побажавши всім наснаги та перемоги, також голова Веселівської районної ради Цвіліховський О.Л., заступник голови райдержадміністрації Морозов І.В. З привітальними словами виступили  Юрій Миколайович Дзизенко, Абдуллаєв Алтай Карамович та друзі Віктора. 

Після урочистого підняття прапору України змагання розпочалися.

 

 

 

 Чемпіонами та призерами турніру також стали представники Веселівської дитячою юнаць-спортивної школи, а саме: Чемпіоном став Ступін Данил, друге місце зайняли Югай Владислав та Чепелєв Кирило,  третє місце посіли Остроконь Кирилл,  Демідов Сергій, Піддубний Ілля, Югай Андрій. 

Ми вітаємо всіх переможців та учасників турніру, бажаємо їм успіхів, вдачі та перемог!

 « повернутися до списку новин