ДПІ інформує : На Запоріжжі підприємство намагалось ухилитись від сплати 4,7 млн. грн. податків

Нещодавно співробітники оперативних підрозділів ГУ ДФС у Запорізькій області розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України у відношенні посадових осіб одного з підприємств Запорізької області, які підозрюються в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Було виявлено, що причетні до оборудки особи вносили до податкової звітності операції, які так і залишались "на папері". Таким чином, держава недоотримала понад 4,7 млн. гривень податків.

Всього минулого тижня податківці-оперативники викрили 8 злочинів, відомості по яким внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму майже 1,1 мільйона гривень.

Головне управління ДФС у Запорізькій області