Шановні веселівці, вітаємо Вас з 73 річницею визволення Веселівщини !

Дата: 26.10.2016 09:14

Фото без опису

73 роки тому закінчилися великі страждання і лихо окупаційної біди для жителів Веселівщини. Кожна річниця визволення – це завжди світлі почуття і невмовчні дзвони пам'яті, що б'ють у людські серця.

Щоб сьогодні не говорили, під яким би кутом не розглядали ті часи, та незаперечною істиною залишається безсмертний подвиг тих, хто ціною свого здоров’я, чи навіть життя, здолав фашистів та приніс мир і спокій на нашу рідну землю.

Низько вклоняємося ветеранам, дітям війни, вдовам за мир і свободу.  Кожен з них – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося ними – своїми істинними героями.

Нехай квітне і розвивається наша рідна веселівська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет, рада старійшин, рада ветеранів селищної ради.