Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

«Чудеса світу» поруч

27 травня вчителі КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відвідали Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова», творіння архітекторів ХІХ століття, палацовий комплекс, овіяний чималою кількістю історій і легенд.

 

Вразила незвичайність архітектурних будівель і якість мурування стін. Педагоги відвідали етнографічну залу, виставку місцевих художників та залу, в якій представлені експонати, що стосуються замку родини Попових: фотографії, документи, макет-конструкція садиби, елементи внутрішнього декору замку, деякі предмети з його кімнат. Екскурсія запам’ятається надовго, адже цей замок, нам здається, ще одне маленьке «чудо світу» .

Масу позитивних емоцій отримали вчителі, відвідавши приватний зоопарк, який належить жителю м. Василівка, художнику, ковалю О.Пилишенку. Це не просто зоопарк, це куток дикої, зворушливої природи. Його мешканці – граціозні пантери, тигри, леви, кумедні ведмеді. Самі ж власники опозіціонують себе не як приватний зоопарк, а як реабілітаційний центр для диких тварин, які потрапили сюди через різні обставини. Хочеться, щоб таких екзотичних куточків, де так піклуються про тварин,було більше.

Щиро дякуємо начальнику ВВЦ – 8 Василенку В.О. за можливість здійснити поїздку, а голові Веселівської селищної територіальної громади Кіяшку Петру Миколайовичу за приємний сюрприз під час неї.

 

 

О.В.Федоров,

директор КЗ «Маломихайлівська

ЗОШ І-ІІІ ступенів»« повернутися до списку новин