Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 01.03.2017 09:10

Фото без описуУчора, 28 лютого, під час чергового засідання членами виконкому було прийнято рішення по наступним питанням:

організація забезпечення надання адміністративних послуг через центр надання адміністративних послуг; про хід виконання Програми поліпшення якості питної води за 2016 рік; про узгодження Програми соціально-економічної розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2017 рік; про затвердження планів роботи комунальних установ «Культурно-мистецький центр», «Центр соціальних послуг», «Веселівський ЦПМСД»; про постановку на квартирний облік; про надання матеріальної допомоги; про встановлення поштової адреси, зміну цільового призначення та статусу приміщення тощо.

Фото без опису Фото без опису

Також на засіданні було розглянуто поточні питання відділів селищної ради, по яким прийнято відповідні рішення.