Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбір претендента для призначення на посаду директора КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

02 листопада відбулося засідання комісії по відбору претендента для призначення на посаду директора КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» На ім’я голови комісії була подана  заява на заміщення вакантної посади від Тібєшевської С.О.           На комісії розглянуто основні матеріали, які характеризують рівень сформованості управлінських якостей      Тібєшевської С.О.

Члени комісії рекомендували майбутньому керівнику визначитись з основними пріоритетами в управлінській діяльності та знайти дієві важелі для зміцнення трудової дисципліни в закладі, створення всіх необхідних умов для надання учням повноцінної якісної освіти, залучення дітей до позакласної та позашкільної роботи. Світлана Олександрівна  висловила свої бачення щодо шляхів не лише покращення  навчально-виховного процесу, а й розвитку навчального закладу.

Члени комісії одноголосно рекомендували Тібєшевську С.О. для погодження на призначення на посаду директора КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1»  на черговому засіданні сесії Веселівської селищної ради. 

 « повернутися до списку новин