Випускниці нашої спортивної школи взяли участь у фіналі чемпіонату України зі стрітболу

26 лютого у м. Києві відбувся фінал чемпіонату України зі стрітболу (формату 3х3), в якому взяли участь випускниці ПКЗ «ДЮСШ», дворазові чемпіонки Запорізької області з баскетболу Анастасія Шило та Ольга Тарасенко. На всеукраїнському етапі змагань наші дівчата представляли Запорізьку область.

Вигравши одну гру та програвши дві, в результаті спортсменки зайняли шосте місце з восьми команд.

Досвід, набутий на вказаних змаганнях, дуже важливий. Суперниками Ольги та Насті були американські баскетболістки – призерки чемпіонату світу зі стрітболу, які зараз грають за ведучі українські клуби.

Колектив ДЮСШ та Веселівська селищна рада бажають дівчатам успіху в нових спортивних змаганнях! МОЛОДЦІ, ДІВЧАТА!

Юрій Козюра