27 грудня 1991 року за рішенням селищної ради Петро Кіяшко вступив у повноваження селищного голови

Відтоді 25 років поспіль, а це кілька скликань селищної ради, мешканці смт Веселе виявляли довіру Петру Миколайовичу на місцевих виборах. Під час виборчого процесу у жовтні 2015 року його було обрано головою об’єднаної територіальної громади.

Шановний Петре Миколайовичу!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди 25-річчя

Вашої трудової діяльності на посаді селищного голови

Насамперед хочеться побажати Вам міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності  духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.

Всі, кому протягом минулих років доводилось працювати пліч-о-пліч з Вами, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

Ще раз зичимо міцного здоров’я, міцної команди і міцної родини. Радіємо з того, що маємо честь працювати з Вами і віримо в успіх Ваших благородних починань.

Хай Ваша невичерпна енергія заряджає ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання.

Вболіваємо за Ваше сьогодення і переконані в перемогах майбутнього.

З повагою, колектив селищної ради