Спасибі за життя, солдати Перемоги!

Дата: 25.10.2017 09:06

Фото без опису

Напередодні    річниці визволення  України  і Веселівського району від нацистських загарбників  в селищній бібліотеці  пройшла  година пам’яті –«Спасибі  за  життя, солдати  Перемоги!»,  на якій були присутні  учні 10 класу  Веселівської  районної різнопрофільної  гімназії, та голова районної ради ветеранів Орел В.П.  Були  переглянуті відео-ролики: «Визволення України» та «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Український народ зробив величезний внесок у перемогу над нацизмом, та водночас, став одним з найбільш постраждалих народів у роки Другої  світової війни. На зустрічі згадали події  тієї  війни, патріотизм і героїчні вчинки солдат, мужність тих, хто своєю працею в тилу наближав День визволення нашого району і всієї України.

Василь Павлович Орел запропонував покласти квіти до пам’ятного знаку Діти війни і учні підтримали цю пропозицію.

Є.Газарян  бібліотекар селищної  бібліотеки.