Молодь: уроки права, уроки життя

Дата: 14.12.2017 09:06

Фото без опису

Сучасна людина не уявляє собі життя без права. Право, закони супроводжують людину все її життя. Воно відіграє дуже важливу роль в житті кожної особи, суспільства та будь-якої держави.

Якщо б не існувало права, в державі панувало б безладдя, а стосунки між людьми вирішувались з позиції сили. За допомогою права закріплюється рівність між суспільством і державою, регламентується свобода діяльності та поведінки об’єктів суспільних відносин; система свобод та обов’язків громадян, діяльність суб’єктів економічних відносин; також здійснюється та регулюється організація політичних партій та різних громадських організацій. 10 грудня 1948 року ООН була прийнята Декларація прав людини. Тому саме в ці грудневі дні проводяться в навчальних закладах тижні права.  Центральною селищною бібліотекою в старших класах КЗ « Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» було проведено годину спілкування « Молодь: уроки права, уроки життя». Цікавим та змістовним був виступ інспектора ювенальної превенції Веселівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області майора поліції Лубяної Наталії Володимирівни , яка зупинилась на змінах в законодавстві щодо відповідальності неповнолітніх , проблемах боротьби з насильством,закликала завжди думати над своїми вчинками. А бібліотекар юнацької кафедри селищної бібліотеки нагадала про історію права, Конвенцію про права дитини. Учні активно відповідали на запитання правової вікторини.

Т.Кожевнікова