Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У листопаді та грудні 2016 року будуть проведені обласні змагання з міні-футболу для спортсменів 2006 року народження. Змагання будуть проходити у м. Енергодар та м. Василівка.

Учні КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселівської селищної ради, а саме футбольна команда «Ізвестія»,   вже давно почали серйозні тренування,  і готові відстоювати честь нашого району на рівні області.  

 

Депутат районної ради  Рудський Сергій Володимирович,  який вже багато років опікується спортивною командою «Ізвестія», впевнений,  що наші юні спортсмени гідно представлять наш район на рівні області. Щоб підтримати хлопців, він  придбав  для них 15  нових  сучасних футбольних  форм. Це справжній сюрприз для  наших спортсменів та їх батьків, тепер вони впевненіше будуть почуватися на обласних змаганнях.  Перший тур змагань буде проходити 20 листопада, а потім ще 7 поїздок на змагання  за спортивним календарем у м. Енергодар та м. Василівка. Транспортні витрати також взяв на себе Сергій Володимирович.

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» обладнана спортивна зала, установлені маленькі ворота , щоб  малеча могла тренуватися навіть у ті дні коли на дворі панує негода.  Тож  вболіваємо за наших!!!« повернутися до списку новин