ВІТАЄМО!

Дата: 16.04.2017 09:05

Фото без описуСьогодні, 16 кітня, свій День народження святкує депутат Веселівської селищної територіальної громади

Олешко Михайло Полікарпович!

Шановний Михайле Полікарповичу!

Прийміть щирі і теплі поздоровлення з нагоди Вашого 60-річного ювілею!

Ваш трудовий шлях відзначений багаторічною плідною працею, у якій Ви досягли високих та стабільних результатів. Ви постійно займали і займаєте відповідальні посади, працюючи на результат. Вагомі досягнення трудового колективу, який Ви очолюєте, є результатом саме Вашої кропіткої праці, творчої енергії, далекоглядності і мудрості керівника, вміння працювати на перспективу. Ми високо цінуємо та шануємо Ваші особисті принципові та ділові якості, наполегливість і відповідальність, людяність та порядність. Окрема подяка Вам за Вашу громадянську позицію та активну депутатську діяльність.

Фото без описуВ цей незабутній для Вас день дозвольте щиро побажати, щоб Ваше серце завжди зігрівалося душевним теплом рідних і близьких людей та було сповнене невичерпних життєвих сил та життєдайної енергії! Нехай кожен день приносить Вам почуття задоволення результатами нелегкої праці, якій Ви присвячуєте своє життя!

Щастя Вам, здоров’я, добра і щасливої долі на довгі літа!

З повагою,

селищний голова, депутатський корпус,

виконавчий комітет та працівники селищної ради