Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні жителі громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники селищної ради!

Дозвольте мені цієї святкової днини привітати всіх з нашим професійним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства – Днем місцевого самоврядування!

 

 

 

 

 

Це – свято нашого способу суспільного життя, в основі якого – самоврядна спроможна громада. Це – традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника і виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади.

На сьогодні наша Веселівська об’єднана територіальна громада нарешті отримала право місцевих громад самостійно вирішувати питання свого життя. І це факт. 

Діяльність селищної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців Веселівської територіальної громади. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість нам розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих для жителів території питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.  

Сьогодні хочеться висловити вдячність депутатам селищної ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Окремі слова подяки висловлюю сьогодні ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування: депутати селищної ради, старости, працівники та члени виконавчого комітету, посадові особи.

Уклін і шана вам, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

 

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко

 « повернутися до списку новин