Шановні жителі громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники селищної ради!

Дозвольте мені цієї святкової днини привітати всіх з нашим професійним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства – Днем місцевого самоврядування!

Це – свято нашого способу суспільного життя, в основі якого – самоврядна спроможна громада. Це – традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника і виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади.

На сьогодні наша Веселівська об’єднана територіальна громада нарешті отримала право місцевих громад самостійно вирішувати питання свого життя. І це факт.

Діяльність селищної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців Веселівської територіальної громади. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість нам розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих для жителів території питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Сьогодні хочеться висловити вдячність депутатам селищної ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Окремі слова подяки висловлюю сьогодні ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування: депутати селищної ради, старости, працівники та члени виконавчого комітету, посадові особи.

Уклін і шана вам, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко