Тиждень творчості

Дата: 07.11.2017 08:57

Фото без опису

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.» розпочався Тиждень позакласних заходів вчителів суспільно-гуманітарного циклу. З 06.11.2017 по 10.11.2017 р. у закладі проходитимуть інтелектуальні змагання з англійської мови, історії, української мови та літератури, зарубіжної літератури.

6 листопада відбулося урочисте відкриття Тижня позакласних заходів.

У перший день учні 9 і 10 класів презентували газети «Подорожуємо Англією та Великобританією». Учениці 8 класу Колупай Аміна та Колупай Юлія захищали історичні дослідницькі проекти «Таємниці Хортиці» та «Стародавня історія нашого села».

Затамувавши подих, гості свята слухали авторські учнівські поезії, які читали юні таланти Широківської школи. У поетичних шедеврах звучали осінні мелодії, лився дзвінкий шкільний сміх, по-філософськи говорили про сенс життя, мріяли про світле і мирне майбутнє України.

Переможцями у шкільному конкурсі авторської учнівської поезії «І творчості прекрасна мить» стали юні таланти: учениця 5 класу Михайлова Валерія з поезією «Домашні завдання»; учениця 8 класу Колупай Юлія «Палітра осені»; учень 11 класу Завгородній Костянтин «Ціна війни»; учениця 9 класу Левада Каріна «Свет во мгле»; учениця 11 класу Лавріченко Діана «Першій учительці».

Тиждень творчості триває. Попереду історичний день, день англійської мови. Учні та працівники закладу 9 листопада, у День української писемності, писатимуть Всеукраїнський  радіодиктант національної єдності. У філологічний день діти змагатимуться в інтелектуально-розважальних конкурсах.