Буду те говорить, що у серці записано мною

Дата: 14.12.2017 08:55

Фото без описуШвидкоплинний час все далі й далі  відносить події минулого , відділяє образи тих ,що жили серед нас і своєю творчістю бентежили наші думки і почуття. Та пам’ять людська  , зберігаючи ті образи в своїх глибинах , на них, мов на дорогоцінних алмазах , відшліфовує нові й нові грані неповторності. Фото без опису

У нашій пам’яті  ще не відлунали захоплені оплески , що звучали в стінах залів  багатьох міст нашої країни  й світу , в ній ще звучить живий голос поета, що , здається, ввібрав у себе всю красу, задушевність,співучу душу народу, замилування поезією. Чим далі  відходить у минуле живий образ Андрія Малишка, тим ясніше усвідомлюємо , що серед нас жив один із найбільших наших поетів, чиє  ім’я стає поряд з іменами найславнішими.  Для учнів 23 та 31 груп Веселівського професійного аграрного ліцею було проведено літературний вечір , присвячений 105 – й річниці з дня народження  відомого поета.Фото без опису  Подумки пройшли стежиною життя Андрія Самійловича, його творчості. Відеокадри хроніки дали змогу побачити рідні місця поета, його родину, почути безсмертні рядки. Прозвучали прекрасні поезії, чудові відеокліпи відомих пісень  «Пісня про вчительку », « Київський вальс» , « Пісня про рушник», « Стежина» створили особливу атмосферу ніжності та добра. А всесвітньо відому « Пісню про рушник» заспівали всі разом.