Дорогі друзі!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!

Міжнародний День студента студентство святкує традиційно гучно й весело. Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства, і це свято – ще одна нагода не забувати про це. Це день всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності.

Прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання здоров’я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та ваших вчинків, залежить майбутнє! Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя! Зі святом Вас!

З повагою,

селищний голова                 Петро Кіяшко