Шановні працівники податкової галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників податкової служби України!

У день професійного свята хочу побажати всім податківцям найвищого рівня професіоналізму, нових трудових звершень та цікавих перспектив.

Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії.

Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу.

Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко